Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Vítejte v e-shopu Japan Racing

Typové listy

Ke kolům, které mají TÜV certifikaci můžeme vystavit typový list.

Vetšina kol JR Wheels již má potřebné TÜV posudky, na jejichž základě se dá typový list vystavit.

U novějších modelů větších rozměrů jsou již dostupné TÜV certifikát! Seznam TÜV certifikátů naleznete na stránkách výrobce: https://jr-wheels.com/tuv-certificates

  • Lze kola zapsat do velkého technického průkazu?

Pokud je ke kolům TÜV certifikát, pak za poplatek 2.000 Kč bez DPH Vám vystavíme typový list pro zápis kol do TP na u nás zakoupených kol.

Některá kola ještě nemají TÜV dokumenty na základě nichž se dá typový list vystavit. K zápisu kol pak někdy postačí i zkouška z Dekry, kdy za poplatek 3.000 Kč a s potvrzením o únosnosti disků (ten vystavíme) lze pak legálně zapsat daná kola do technického průkazu , i když TÜV nemají.

  • Co když v TÜV certifikátu není uvedeno moje auto?

Pokud v TÜV certifikátu není tvoje auto uvedeno, tak pravděpodobně typový list nepůjde vystavit. V tomto případě nám zavolej a zkusíme se na to podívat.

  • Kola mají TÜV certifikát, je tam uvedeno moje auto, ale neshoduje se ET v certifikátu a ET u kol, které jsem si vybral?

Jeslti je v certifikátu uvedeno ET třeba 35 a ty chceš tato kola udělat třeba s ET33, pak je možné, že nelze vystavit typový list na ET33, ale jen na ET35, tak jak je uvedeno v TÜV dokumentu. Pokud budeš chtít více informací, jestli to půjde, tak nám zavolej nebo napiš na email.

  • Kolik stojí vystavení typového listu?

Poplatek za vystavení typovéhol listu činí 2.000 Kč bez DPH.

Typový list si můžete objednat zde: TYPOVÝ LIST
Před objednáním se ale ujistěte, že typový list na kola JR nebo Concaver dokážeme vystavit.


Pro více informací nás navštivte na našem showroomu v Pardubicích nebo zavolejte na tel.: 732 138 338

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).