Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Vítejte v e-shopu Japan Racing ČR

Důležité informace

Jen pár důležitých věcí...

Všechny produkty zobrazené na tomto e-shopu (hliníková kola, šrouby, matice a další příslušenství) nemají homologaci, která by opravňovala toto použít v běžném provozu na pozemních komunikacích. Produkty jsou tedy určeny pro závodní účely. Ke kolům nejsou vystavovány žádné typové listy ani obdobná dokumentace. Kola nelze zapsat do technického průkazu. Použití v bežném provozu je pouze na tvojí zodpovědnost.

Některé modely a rozměry kol mají nově TÜV certifikáty, které jsou volně stažitelné na stránkách výrobce ZDE.

Únostnost disků je uvedena na stránkách výrobce ZDE.

V případě zakoupení disků se záruka nevztahuje na případy, kdy došlo k mechanickému poškození produktu vlastní vinou. V případě, kdy byla použita nevhodná autokosmetika nebo jiné nevhodné mycí přípravky a dojde k poškození jakékoliv části disku vlivem chemické reakce, nelze na tuto skutečnost brát zřetel a záruku na vadu výrobku nelze uplatnit. K čištění alukol se doporučuje použít pouze produkty od JR Wheels. Za případné poškození alukol a jejich částí jinými čistícími připravky neneseme odpovědnost!

Dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku nelze odstoupit od kupní smlouvy v případě zakázkové úpravy disků. V takovém případě, kdy se jedná o provedení zakázky dle daných parametrů, nelze kola vrátit, pokud se nejedná o reklamaci produktu.

V případě zakázkově upravených kol jsou otvory pro montáž užšího průměru. Klasické šrouby nebo matice nelze použít. Při koupi sady kol dáváme zdarma k objednávce montážní sadu zdarma

Všechny tyto a další informace jsou také obsaženy v obchodních podmínkách společnosti.

Odpovědi na často kladené otázky najdete v sekci FAQ.


Reklamace a odstoupení ve zkratce:

Záruční podmínky a postup při uplatnění reklamace

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy a 14-ti denní záruka vrácení peněz

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).