Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Vítejte v e-shopu Japan Racing

CUSTOM FINISHING

Zakázkové lakování disků JR Wheels a Concaver

V případě, že žádná z našich běžných barevných možností nevyhovuje tvým požadavkům nebo představám, nabízíme možnost zakázkového lakování disků. Tato možnost je dostupná pouze u vybraných modelů a rozměrů kol. V takovém případě je jako barva disku uvedena "CUSTOM FINISH", do poznámky pak napíšeš, o jakou barvu máš zájem.

Můžeš si vybrat z široké palety barev a odstínů. Díky barevné individualizaci můžeš kolům dodat jedinečný finish, který bude vypadat přesně tak, jak potřebuješ. Cena lakování za jeden je 1.500,-

U kol, která toto zakázkové lakování nenabízí, tak i přesto je zde možnost tato kola přelakovat. Cena přelakování za jedno kolo je 3.000,-
Můžeme takto tedy přelakovat jakákoliv kola, která si vybereš. Cena za lakování celé sady disků je pak tedy 12.000,-
Vybereš si třeba JR11 18x8,5 v barvě Matt Black a na tvé přání necáme kola přelakovat třeba do žluté neonové barvy :)

Dostupné barvy:

Gloss Black, Matt Black, Gloss Graphite, Matt Graphite, Gloss Silver, Matt Silver, Gloss Gold, Matt Gold, Gloss Candy Apple Red, Matt Candy Apple Red, Gloss Candy Violet, Matt Candy Violet, Gloss Blue-Purple Chameleon, Matt Blue-Purple Chameleon, Gloss Bronze-Green Chameleon, Matt Bronze-Green Chameleon, Gloss Light Blue, Matt Light Blue, Gloss Green, Matt Green, Gloss White, Matt White.


Pro více informací nás kontaktujte.


X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).